خدمات مرکز تماس

به‌منظور تعامل بهتر با مشتریان، شرکت پارس فایبرنت مرکز تماس خود را با نیروهایی باتجربه و کارآزموده راه‌اندازی کرد. در سال ۱۳۹۴ این مرکز پاسخگویی تلفنی سامانه ۲۰۲۰ شرکت مخابرات استان گلستان را برعهده داشت و طی یکسال، خدمات فروش و پشتیبانی را به مشتریان مخابرات این استان ارائه نمود. شرکت پارس فایبرنت درسال ۱۳۹۵ به عنوان سومین شرکت در کشور، موفق به اخذ مجوز ارائه خدمات مرکز تماس (Contact Center) از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی شد.


شماره اختصاصی

شماره‌های تماس ۴ و ۵ رقمی به کسب و کار شما اختصاص می‌دهیم تا ارتباط آسان‌تری با مشتریان داشته باشید.

بازاریابی و فروش

با راهکارهای متفاوت فروش و بازاریابی از راه تلفن، وب، اپلیکیشن و کد USSD به گسترش کسب و کار شما کمک می‌کنیم.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

از راه تلفن، پیامک، ایمیل و سیستم تیکت آنلاین و نیز با اعزام کارشناسان فنی، پشتیبان مشتریان شما هستیم.

منشی مجازی

با ارائه‌ی شماره‌ای اختصاصی، دفتری مجازی در اختیار شما می‌گذاریم تا زمان و قرارهای خود را مدیریت کنید.

صدای مشتری

انتقادات،‌ پیشنهادات و سؤالات مشتریان و کاربران را به گوش شما می‌رسانیم تا مشتری‌محورانه تصمیم بگیرید.

نظرسنجی

به‌منظور شناخت نیازها، بازار هدف و دریافت بازخورد، نظر کاربران و مشتریان کسب و کار شما را جویا می‌شویم.
خدمات موبایل

همگام با توسعه تجارت الکترونیک و رشد استفاده از عامل‌های نرم‌افزاری در ارائه خدمات به مشتریان، مرکز تماس پارس فایبرنت علاوه بر پاسخگویی تلفنی و روش‌های سنتی همچون فکس و ایمیل، از اپلیکیشن‌های تلفن همراه، پیام‌رسان‌ها و کد USSD برای ارائه‌ خدمات حضوری/غیرحضوری آنلاین و آفلاین بهره می‌برد.

مدیریت ارتباط با مشتریان

با هدف بهینه‌سازی تعامل با مشتریان و فرآیندها، کارشناسان نرم‌افزار پارس فایبرنت نرم‌افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) و سیستم‌های اطلاعات مدیریت (IMS) را توسعه داده‌اند. این نرم‌افزارها، موجب بهبود عمکرد کارکنان و افزایش بهره‌وری مرکز تماس این شرکت می‌شود.

مانیتورینگ

بهره‌وری و برخورداری از مرکز تماسی منطبق با استانداردهای بین‌المللی از اهداف اصلی پارس فایبرنت است. بدین منظور، تیم‌های ارزیابی و کنترل کیفی، شرایطی را برای مانیتور کردن خدمات مرکز تماس از جمله عملکرد اپراتورها، نیاز کاربران، ترافیک تماس‌ها، درصد تماس‌های موفق و ناموفق و میزان رضایت مشتریان فراهم نمود‌اند.